Свято музею Porsche

3 Червня 2011, 15:22

Штутгарт. Музей Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт досягнув показника в один мільйон відвідувачів лише за два з половиною роки з моменту відкриття: сьогодні директор музею Ахім Штейскаль привітав не одного, а тринадцять учнів з Індії, які ознаменували подолання музеєм зазначеного рубежу. «Нам дуже приємно здивувати наших гостей з Мумбаї», – коментує Ахім Штейскаль. – «Практично 35% наших відвідувачівприїздять з інших країн. Бренд Porsche та його історія захоплюють жителів усіх куточків світу».

Директор музеюзапропонував учням з Мумбаї поглянути за лаштунки – в приміщеннях, зазвичай закритих для відвідувачів, учні мали можливість сісти в Porsche 550 Spyder 1954 року. Наприкінцівізиту молоді гості з Індії отримали надзвичайно приємний подарунок-музей Porsche фінансуватимеїхнійшкільний проект, суть якого у спорудженні колодязю поруч зішколою, де вони навчаються.

З моменту відкриття 31 січня 2009 року музей Porsche провів більше 5100 екскурсій на експозиції площею понад 5600 м2 та організував 10 спеціальних виставок. Багато відомих людей відвідали музей, серед яких Періс Хілтон, Jamiroquai, Роббі Неш, Удо Лінденберг. Якщо скласти квитки, які були продані за цей час, в одну пряму, то її довжина сягатиме 150 км. Крім того, з моменту відкриття музею понад 300 класичних моделей з колекції музею подорожували світому якості послів бренду, відвідуючи перегони історичних автомобілів та заходи, організовані шанувальниками класичних авто.

До 13 червня в  музеї Porsche триває чергова виставка під назвою «Фердинанд Порше – піонер гібридного автомобілебудування».

Музей Porsche відчинений з вівторка по неділю з 9:00 до 18:00. Детальну інформацію щодо музею можна отримати за посиланням porsche.ua/ua/porsche/museum.