Суркіс не дозволив розглядати питання про свою відставку. Робота конгресу ФФУ достроково припинена

15 Грудня 2010, 14:43

Віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко 15 грудня на конгресі федерації запропонував внести до порядку денного питання про довіру президентові ФФУ Григорію Суркісу.

У відповідь, глава ФФУ заявив, що ця пропозиція не може бути прийнята у зв'язку з тим, що згідно із статутом організації, зміни у повістку дня конгресу повинні вноситися у письмово та за два місяці до його проведення.

«Не розумію, що ви зараз хочете оспорити. Ви хочете оспорити процедурні і регламентні норми? Не вийде. Усе чітко прописано. Якщо ви хотіли доповнити повістку будь-яким питанням, будь то відставка Суркіса або колективна поїздка на шашлики, про це треба було потурбуватися заздалегідь. Сергій Михайлович (Стороженко, – Ред.) про це знає, він писав цей регламент і міг би його шанувати. Ми прекрасно знаємо, яке йде тиск на делегатів конгресу на місцях. Одному говорять – ти не працюватимеш, іншому – твій син працювати не буде, третьому – ти приїдеш в Київ, ми дамо тобі мікроавтобус і ти заїдеш в офіс до Ярославського. Ми не дозволимо здійснювати вакханалію, дійте за регламентом», – сказав Суркіс.  

Внесення питання про вотум довіри президентові ФФУ також підтримували очільник Прем'єр-ліги Віталій Данилов, президент професійної футбольної ліги Мелетій Бальчос і представник Донецької обласної федерації футболу.

Проте Суркіс не став включати це питання до порядку денного.

«У тій обстановці, з умовляння та залякування членів конгресу, щоб їх не підставляти, я ,сьогодні, у рамках регламенту питання про довіру або недовіру до мене ставити не буду. Я не циркач і не відгукуватимуся на дії людей, що стоять за кулісами і смикають за ниточки. Я діятиму за регламентом федерації», – підкреслив він.

Через незатвердження порядку денного, робота конгресу ФФУ достроково припинена.