Супрун пояснила, чому її викликають до суду

3 Січня 2019, 21:28

Печерський районний суд міста Києва відправив виконуючій обов'язки міністра охорони здоров'я Уляні Супрун п'ять повісток у зв'язку зі скаргою депутата Сергія Власенка і Рахункової палати через те, що в міністерстві "вчасно не відповіли на його запити". Про це повідомляє Укрінформ.

 
За її словами, юристи МОЗ щотижня по 20 разів перебувають в судах. 

 

"Юридичний департамент МОЗ щотижня по 20 разів перебуває в судах по справах, які подають звільнені за корупцію керівники лікарень, ректори медуніверситетів, а також, як у даному випадку, депутати. Останні позови надійшли від депутата Власенка і Рахункової палати. Вчора вже під вечір, десь о 17-й годині прийшли два листи, в яких були п'ять викликів у Печерський суд через "скоєні мною адмінпорушення". Вони були подані депутатом у зв’язку із тим, що в міністерстві нібито вчасно не відповіли на його запити. Чотири із тих заяв мали дату 4 грудня і одна — 19 грудня. Але чомусь нам їх вислали лише 29 грудня, що можна прослідкувати на сайті Укрпошти", – відзначила Супрун.

 

Зокрема, вона додала, що з'явитись на засіданні Печерського райсуду вона вже не могла, оскільки виїжджала до Львова.

 

"Так виглядає, що це було умисне зроблено, щоб я не змогла прийти, щоб суд міг вирішувати проти мене, мотивуючи, що я не з'явилася у суді",-  наголосила вона.

 

Нагадаємо, 2 січня Супрун заявила, що отримала п'ять повісток до Печерського райсуду Києва на розгляд справ про адміністративні правопорушення.