Сумські регіонали похвалилися своїми секретарками

VIP-хроніки
13 Січня 2013, 17:00

Це справжній посібник для бажаючих стати помічницями начальників "регіонального" пошиву. "На кожній сторінці-місяці року співробітниці з'являються в оригінальних яскравих образах, представляючи багатогранність нашого регіону, який динамічно розвивається", – заявляють в прес-службі.

 

Звісно, на кількох сторінках не можливо викласти все, що повинна вміти і якими якостями повинна володіти претендентка на горде звання секретарка. Але основні моменти проілюстровано дуже яскраво. Аби стати, наприклад, прес-секретарем самого Чмиря, дівчина, або жінка, повинна вміти користуватися відром, не боятися заходити на ферму і розумітися на телятах. Чи мусить вона вміти при цьому також доїти корів, не повідомляється, але напевне такий досвід вітається. Адже телята з часом можуть вирости, коли їх вчасно не закатруплять на стейк для губернатора.

 

Також секретарки повинні вміти тримати гаєчний ключ, ловити м'ячі, грати в великий теніс, не боятися тримати в руках курей, вміти насипати з мішка пшоно , або цукор, гладити коней і виносити для гостей коровай. Мусять мати в своєму гардербі вишиванку, комбінезон для літання на гелікоптері і монтажну каску, адже робота секретаря не мед, всяке може бути.

 

Смаки керівництва досить різноманітні і оригінальні. А тому не зважаючи на те, що при підборі помічниць начальники надають перевагу струнким, красивим, модельної зовнішності дівчатам, та шанси мають і ті що вписуються в стандарт "кров з молоком". Зими на Сумщині суворі, близько Сибір.

 

Одним словом, крізь призму секретарок, видавці намагалися відобразити на сторінках все, чим пишається сучасна Сумщина: промислова, молочна, шоколадна, спортивна, віртуозна, театральна, видовищна, інформаційна, патріотична та авіаційна.

 

"Це новорічне видання стало підсумком роботи команди "регіоналів" Сумщини за два з половиною роки. Зустрічаючи 2013 рік, нам є про що звітувати, хоча попереду ще багато роботи. Побудовані і відроджені нами об'єкти "Нової Сумщини" – це храми культури, центри військово-патріотичного виховання, осередки спорту, заклади охорони здоров'я, комплекси сільського господарства, флагмани промисловості. Тому "Краса регіонів" – це погляд не тільки на жіночу витонченість і чарівність, це образ нового дихання наших об'єктів", – прокоментував голова Сумської обласної організації Партії регіонів Юрій Чмирь.

Дихання, так дихання…

 

За матеріалами: http://gazeta.ua , http://texty.org.ua