Суддю Вищого госпсуду Ємельянова відпустили під заставу 1,5 млн грн

28 Жовтня 2016, 15:54

У четвер, 27 жовтня, Печерський суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді застави 1,5 млн грн судді Вищого господарського суду України Артуру Ємельянову, який підозрюється у втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу. Про це повідомила Генпрокуратура.

Як зазначається, на Ємельянова поклали обов’язки не відлучатися за межі Київського області, повідомляти про зміну місця проживання, утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні та здати на зберігання документи, що дають право на виїзд з України.

Також ГПУ спростовує повідомлення захисників Ємельянова щодо відмови в обранні йому запобіжного заходу, необґрунтованості підозри, а також заяви щодо здійснення Департаментом спеціальних розслідувань досудового слідства стосовно судді господарського суду міста Києва А. Пригунової . Зазначений департамент не здійснював та не здійснює досудове розслідування стосовно вказаної судді, наголошують у ГПУ.

Як відомо, 18 жовтня прес-служба Генпрокуратури поширила інформацію про те, що повідомила про підозру колишньому голові Вищого господарського суду Віктору Татькову та колишньому заступнику голови суду Артуру Ємельянову у незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ.