Про це йдеться у статті «Пост ДАІ на шляхах Інтернету» в газеті «Дзеркало тижня. Україна».
У запиті Пилипенка, якого називають людиною досить близькою до керівника Головного управління судоустрою адміністрації президента Андрія Портнова, міститься прохання визначити, чи відповідає обраний суддею вид забезпечення позову статтям 151-153 Цивільного процесуального кодексу, на які вона послалася.
Крім того, Пилипенко вимагає встановити, чи співвідносний обраний захід зі шкодою суспільним і державним інтересам, заподіюваною у зв’язку з його застосуванням, і чи наділений суддя загального суду першої інстанції повноваженнями втручатися в роботу веб-сайтів шляхом їх блокування.
У разі визнання неправоти судді депутат просив звільнити її з посади.
За даними джерел видання на Банковій, ймовірність того, що після розгляду справи ВРЮ суддю Саломон буде звільнено, висока.
Крім того, видання повідомляє, що «підшукати нове місце роботи (не пов’язане з державною службою) запропоновано ініціатору скандалу – уразливому майору Гетьманцеву».
Нагадаємо, Деснянський рай суд столиці 14 лютого постановив тимчасово призупинити роботу сайту «Дорожній контроль» за позовом співробітника ДАІ Геннадія Гетьманцева про захист честі, гідності та ділової репутації.
Причиною стали коментарі читачів під відеороликом про конфлікт, який виник влітку минулого року у Криму між власником сайту «Дорожній контроль» Ростиславом Шапошниковим і Геннадієм Гетьманцевим.
16 лютого Деснянський райсуд Києва скасував рішення про блокування сайта «Дорожній контроль».
Раніше вже повідомлялося про конфлікт навколо Prostoprint та закриття EX.UA.