Судді заборонили знімати “дніпропетровських терористів”

Акценти
28 Листопада 2012, 21:51

За словами судді, після попереднього етапу слухань та зачитування обвинувального вироку відео-та фотозйомка у залі суду буде заборонена.

У той же час Ігнатенко зазначила, що журналісти можуть бути присутніми під час проведення судового розслідування і вести аудіозаписи.

Також у середу суд задовольнив клопотання адвоката Дмитра Реви і Віктора Погосяна і вирішив залучити в якості свідків чотирьох співробітників правоохоронних органів, які проводили обшук і затримання його підзахисного.

Адвокат мотивував своє клопотання тим, що вони допустили порушення, що призвели до арешту Реви.

Суд відмовився задовольнити інше клопотання адвоката – випустити Реву під заставу, – так як йому інкримінується тяжкий злочин.

Раніше Індустріальний райсуд Дніпропетровська зобов'язав прокуратуру перевірити забезпечення обвинувачених у скоєнні терактів в Дніпропетровську харчуванням і водою.

Як відомо, 27 листопада розпочався розгляд кримінальної справи про теракти, скоєні в Дніпропетровську.

Нагадаємо, 27 квітня вдень у Дніпропетровську протягом години сталося чотири вибухи, внаслідок яких постраждала 31 людина, , у тому числі 10 підлітків.

31 травня – 1 червня правоохоронці затримали чотирьох підозрюваних в організації вибухів у Дніпропетровську.

Згодом стало відомо, що СБУ підозрює затриманих у скоєнні ще трьох терактів в 2011 році: у Харкові 13 жовтня, Запоріжжі 21 жовтня й Дніпропетровську 16 листопада . Згідно з версією слідства, ідеологом і організатором цієї схеми був викладач Дніпропетровського університету Віктор Сукачов, який нібито керувався фінансовими мотивами.

У серпні СБУ завершила розслідування кримінальної справи про терористичні акти в Дніпропетровську, Харкові й Запоріжжі.

90