Судді у справі Пукача готують відвід

5 Грудня 2011, 17:34

Суд оголосив перерву до 8 грудня.

За словами адвоката вдови убитого журналіста Мирослави Гонгадзе Валентини Теличенко, Подольський просив перерву для пiдготовки заяви про вiдвiд суддi.

Адвокат розповiла, що потерпiлий має намiр висловити недовiру суддi Андрiю Мельнику через те, що в розпорядження Олексія Подольського потрапив вирок, який винiс цей суддя у 2002 роцi у справi за фактом завдання тiлесних ушкоджень середньої тяжкостi депутату Олександру Єльяшкевичу в лютому 2000 року.

На її думку, поява цього вироку є важливою пiдставою не довiряти суду, враховуючи те, що вiн розглядає справу Олексія Пукача на закритому засiданнi.

Нагадаємо, напад на Олександра Єльяшкевича, який призвів до струсу головного мозку, стався у лютому 2000 року. Замовником вбивства народний депутат назвав президента Кучму. Пізніше були оприлюднені епізоди із записів Мельниченка, на яких глава держави обговорює з головою СБУ Леонідом Деркачем організацію замаху на Єльяшкевича.

Єльяшкевич неодноразово заявляв про намір подати позов проти президента Кучми за межами України.

Нещодавно Єльяшкевич знову заявив, що колишньому президенту Леоніду Кучмі готують "сюрприз" – юридичні процеси за межами України.