"У неділю суд обрав запобіжний захід для мого підзахисного у вигляді особистого зобов'язання, заборонив йому залишати місця проживання, а саме Київ і Комсомольськ (Полтавської області), і ухвалив здати свій закордонний паспорт…", – повідомив адвокат.
Він наголосив, що на таких заходах наполягала прокуратура, і захист Попова не заперечував проти цього, тому що сам екс-чиновник має намір максимально співпрацювати зі слідством.
При цьому Попов заперечує свою провину в інкримінованих злочинах, зокрема, заперечує свою причетність до організації силового розгону протестувальників вранці 30 листопада 2013 року на майдані Незалежності.
Карнаух наголосив, що Попов 7 лютого судом був звільнений від кримінальної відповідальності на підставі закону про "амністію" причетних до масових акцій протесту.
Карнаху наголосив, що притягувати Попова повторно до відповідальності за одне й теж правопорушення ніхто не має права відповідно до українського законодавства.
Також адвокат повідомив, що екс-заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони Володимир Сівкович, колишній начальник Головного управління МВС у Києві Валерій Коряк, які проходять у справі як спільники Попова, на суді були відсутні, і правоохоронці їх дотепер не можуть знайти.
Нагадаємо, 7 лютого Печерський райсуд закрив кримінальне провадження і виправдав Попова та Сівковича у справі про розгін Майдану 30 листопада на підставі закону про амністію.
26 лютого в.о. генерального прокурора Олег Махніцький заявив, що прокуратура відновила провадження щодо осіб, причетних до силового розгону студентів з Майдану Незалежності у ніч на 30 листопада.