Суд зобов’язав ПриватБанк виплатити офшорам Суркісів 250 мільйонів доларів

15 Квітня 2020, 16:58

Офшорні компанї бізнесменів Григорія та Ігоря Суркісів отримають 250 млн доларів від ПриватБанку у зв'язку з рішенням Печерського райсуду. Київський апеляційний суд відхилив скаргу ПриватБанку. Про це 15 квітня на онлайн-брифінгу повідомив юрист "ПриватБанку" Андрій Пожидаєв.

 

"Вони стали на бік "ПриватБанку", додатково був заявлений аргумент, що суддя Підпалий (суддя Печерського райсуду Києва В'ячеслав Підпалий, – ред.) не міг розглядати цю справу. Судді вийшли з рішенням про те, щоб апеляційну скаргу "ПриватБанку" відхилити, рішення судді Підпалого залишити в силі ", – розповів Пожидаєв.

 

Юрист зазначив, що з урахуванням того, що позиції банку і офшорів заслуховували на минулому засіданні, сьогодні з аргументами виступили представники Кабміну.

 

 Пожидаєв наголосив, що за невиконання ухвали суду банку будуть загрожувати штрафи і кримінальні справи.

 

Нагадаємо, що 7 квітня Верховний суд Великої Британії відмовив у задоволенні клопотань, поданих екс-власниками Приватбанку Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим про дозвіл оскаржити рішення Апеляційного суду від жовтня 2019 року, яке підтвердило юрисдикцію англійського суду розглядати позов ПриватБанку до екс-власників