Суд зобов’язав опозиціонера виплатити 3 тис. грн за спробу з’ясувати обставини смерті людини на заводі Засухи

20 Листопада 2013, 16:02

Турчинов нагадав, що у 2012 році Бондарєв направив депутатське звернення стосовно загибелі людини на цукровому заводі, який належить Тетяні Засусі.

За його словами, замість відповіді на питання "чому не розслідується загибель людини, чому винні в цьому не покарані, не виплачується компенсація та заминається справа", Бондарєв отримав позов до суду.

"Суд не збентежило, що написання звернень – це Конституційний обов'язок депутата. Більше того, суд не збентежила навіть наявність рішення Конституційного суду про те, що в діяльність народних депутатів не має права ніхто втручатись. І… звичайний Апеляційний суд визнав, що діяльність народного депутата порочить честь та гідність Засухи… Та зобов'язав Бондарєва відкликати своє звернення і сплатити три тисячі гривень моральної компенсації Засусі!", – сказав Турчинов.

За його словами, "подібних нонсенсів" не було не лише в європейській, але і в жодній з азійських країн.

"Суд не може підміняти народного депутата і позбавляти його права на вимогу виборців звертатись до будь-яких органів влади за будь-яким роз'ясненням! Це ази парламентаризму", – наголосив Турчинов.