Суд знову відмовився випустити Луценка на волю

20 Червня 2011, 15:47

Суд вважає клопотання адвокатів Луценка безпідставним і таким, що не може бути задоволено.

Після цього адвокат екс-міністра Ігор Фомін попросив суд допитати як свідка у справі слідчого Генеральної прокуратури Сергія Войченка для того, щоб встановити, чи були дотримані права і обов'язки Луценка та свідків у справі проти нього під час дачі ними показань.

Нагадаємо, раніше Луценко неодноразово просив Печерський райсуд Києва змінити йому запобіжний захід з арешту на інший, не пов'язаний з позбавленням волі.

Сьогодні Печерський суд Києва відхилив клопотання Луценка про залучення до його справи народного депутата Геннадія Москаля як захисника.

Генпрокуратура порушила справу проти екс-міністра Луценка в листопаді 2010 року.

Йому пред’явлено низку звинувачень. Зокрема, Луценка звинувачують у незаконному нарахуванні пенсії його водієві, у незаконній організації стеження в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння кандидата в президента Віктора Ющенка у 2004 році, а також у порушенні положень постанови Кабінету Міністрів про обмеження видатків у держструктурах у зв'язку з фінансовою кризою, коли МВС організовувало в 2008 і 2009 роках святкування Дня міліції в палаці «Україна». 

Позначки: