Суд зняв заборону для Розенблата на вільне пересування Україною

14 Грудня 2017, 15:51

Солом'янський райсуд Києва частковоо ухвалив клопотання захисту народного депутата Борислава Розенблата про зміну запобіжного заходу, дозволивши йому вільно пересуватись Україною. Про це "Українській правді" повідомив сам нардеп.

"Скасувати обов’язок… а саме, не відлучатися із м. Києва та м. Житомира без дозволу слідчого (детектива), прокурора або суду", – йдеться в ухвалі суду.

Також адвокат Розенблата Олексій Шевчук пояснив виданню, що захист просив суд, крім дозвлу на вільне пересування Україною, скасувати також носіння електронного браслету.

Наразі Соломянський суд розглядає клопотання прокурорів про продовження запобіжного заходу Розенблату.

Нагадаємо, 18 липня Солом'янський суд Києва обрав Розенблату запобіжний захід у вигляді застави у 7 млн гривень, а також поклав на нього зобов'язання носити електронний браслет, не виїздити без повідомлення із Києва та Житомира і здати всі закордонні паспорти.

19 жовтня народного депутата Борислава Розенблата детективи НАБУ зняли з рейсу на Кельн. Згодом адвокат політика повідомив, що після розгляду судом справи про обрання запобіжного заходу, з народного депутата знято підозру у вимаганні.

20 жовтня Солом'янський райсуд задовольнив клопотання прокурорів САП  і поклав на народного депутата Борислава Розенблата обов'язки у частині носіння елетронного браслета та здачі документів для виїзду за кордон.