Суд затребував у Королевської доказів обґрунтованості її претензій до соціологів

Акценти
8 Листопада 2012, 15:57

Це рішення суд прийняв на засіданні, задовольнивши клопотання відповідача.

Він попросив політсилу надати матеріали досліджень, згідно з якими партія долала бар'єр у 5% для проходження у Верховну Раду, і на які посилається позивач.

При цьому суд відмовив у клопотанні представників партії про надання додаткових матеріалів досліджень фондом "Демініціативи" та КМІС.

Представник відповідача не був присутній на засіданні.

Адвокат КМІС Андрій Гук зажадав у суді стягнути з відповідача витрати на адвокатські послуги та копіювання матеріалів досліджень, якщо позов не буде задоволений. Сума – 12 991 грн.

Початок наступного засідання суду призначено на 10:00.

Як відомо, на початку жовтня між Королевською та провідними соціологічними компаніями України роз горівся конфлікт – політик назвала неправдивими результати соцопитувань, згідно з якими її політична сила не долає прохідний бар'єр у Раду.

Королевська подала до Господарського суду Києва позов до соціологів «про спростування недостовірної інформації та захист ділової репутації».

Господарський суд Києва відмовився закрити провадження за позовом Королевської проти соціологів і переніс розгляд позову.

Нагадаємо, згідно оприлюдненої інформації Центрвиборчкому, партія "Україна – вперед!" після опрацювання 99,98% протоколів набирає 1,58% голосів виборців.

90