Суд залишив Савченко під арештом

22 Червня 2018, 20:44

У Києві Шевченківський райсуд відмовив у задоволенні клопотання захисту щодо народного депутата Надія Савченко, яку просили відпустити на поруки. Про це в п'ятницю, 22 червня, у залі суду заявив суддя Павло Слободянюк.

 

"Суд ухвалив у задоволенні клопотанні адвоката Савченко про взяття на поруки відмовити. Провести дослідження фактів щодо насильницьких дій під час тримання під вартою. Судове засідання оголошено завершеним", – заявив суддя.

 

Як зазначається, 26 осіб виявили бажання взяти Савченко на поруки.

 

 "Подано 26 заяв про взяття на поруки", – йдеться  в повідомленні.

 

Нагадаємо, Шевченківський райсуд Києва в п'ятницю, 23 березня, обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 59 діб для народного депутата Надії Савченко. 

 

22 березня Верховна Рада погодилася на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. За відповідні рішення проголосували 291, 277 та 268 нардепів. Працівники Служби безпеки України затримали та доставили її в будівлю відомства в Києві.

 

Крім того, генеральний прокурор Юрій Луценко оголосив Савченко підозру. За його словами, вона планувала теракт у залі парламенту. Луценка заявив, що Савченка причетна до вчинення низки кримінальних правопорушень, а саме: дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; готування до злочину; вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією; посягання на життя державного чи громадського діяча; терористичний акт; створення терористичної групи чи терористичної організації; незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.