Суд залишив на посаді главу Держаудитслужби, яку підозрюють у незаконному збагаченні

30 Січня 2018, 10:21

Солом'янський районний суд Києва відмовився задовольнити клопотання прокуратури та відсторонити від посади главу Державної аудиторської служби Лідію Гаврилову, яку підозрюють у незаконному збагаченні і декларуванні недостовірної інформації. Про це повідомляє "5 канал".

 

Як зазначається, сторона обвинувачення наголошувала, що завдяки своїй посаді Гаврилова могла чинити тиск на слідство, тому воно не могло б відстежувати факти незаконного збагачення чиновниці.

 

Крім того, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури наводили факти розмов, які їм вдалося заслухати. За словами прокурора, Гаврилова спілкувалася з одним із народних депутатів, з яким вона нібито узгоджувала певні призначення в аудиторській службі.

 

Суд такі аргументи прокурорів істотними не визнав, тож главу Держаудитслужби не відсторонили від займаної посади. Водночас прокурори САП заявили, що подаватимуть апеляцію на відповідне рішення суду. 

 

Нагадаємо, 23 січня детективи Національного антикорупційного бюро оголосили про підозру главі Державної аудиторської служби Лідії Гавриловій, якій   інкримінують декларування недостовірної інформації та незаконне збагачення в розмірі близько 10 млн.

 

25 січня Солом'янський районний суд Києва обрав Гавриловій запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання на 60 діб.