Суд заборонив масові акції в центрі Києва до 12 листопада

27 Жовтня 2012, 23:14

Як повідомляє прес-служба Коаліції учасників помаранчевої революції, таке рішення суд виніс у суботу ввечері.

Відповідачем у справі був представник КУПР, яка подала повідомлення про проведення безстрокової акції з неділі (дня виборів) на Майдані Незалежності та на площі під будівлею ЦВК.

Представники інших позивачів не з`явилися.

"Суд, враховуючи потенційну небезпеку конфліктів між організаціями з різнополярними поглядами, посилаючись на указ президента про заборону проведення мітингів в центральній частині міста, постановив заборонити проведення будь-яких масових заходів (крім державних) до 12 листопада включно", – йдеться в повідомленні.

Таким чином, ні на Майдані Незалежності, ні під ЦВК, ні під іншими державними установами відтепер мітинги проводити заборонено судом.

Як раніше повідомлялося, у Києві в день виборів 28 жовтня прихильники Партії регіонів мали проводити акцію на Михайлівській площі, а об'єднаної опозиції – на Софіївській площі. Крім того, Всеукраїнська молодіжна організація «Батьківщина молода» заявила про проведення масової акції біля будівлі ЦВК з 20.00 28 жовтня з очікуваним кількістю учасників 4 тис осіб. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Ліга слов'янської молоді» подала заявку на проведення аналогічної акції біля Центральної виборчої комісії з 20.00 годин 28 жовтня за участю 4 тис осіб.