Суд заблокував конкурс із обрання керівника Укрпошти

16 Листопада 2015, 17:10

Окружний адмінсуд ухвалив рішення припинити конкурс із обрання нового керівника Укрпошти. Про це повідомив на сторінці у мережі Facebook міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, а також інформацію опублікували у прес-службі самого міністерства.

«Тільки що отримав ухвалу Окружного адміністративного суду – конкурс на керівника Укрпошти заблоковано. Дуже складно реалізовувати реформи там, де вся система опирається і робить усе, щоб керівники не призначались прозоро, адже тоді стане неможливо доїти держпідприємства та використовувати їх ресурс у власних інтересах. Звичайно ж, міністерство оскаржить цю ухвалу, але кожен день, витрачений на боротьбу, це день, викрадений у реформ, у нашого майбутнього людьми, які опікуються лише власними корупційними інтересами», – написав Пивоварський.

З інформації на вебсайті Мінінфраструктури зрозуміло, що конкурс заблоковано за позовом нинішнього комерційного директора Укрпошти Дмитра Чалого, чию кандидатуру на посаду директора підприємства відхилила конкурсна комісія.

Чалий подав позов у п’ятницю, 13 листопада, а вже наступного робочого дня, сьогодні, 16 листопада, суд задовольнив його.

Як повідомлялося, Мінінфраструктури оголосило конкурс на посаду директора Укрпошти 8 вересня.

Нагадаємо, у грудні 2014 року звільнили з  посади в.о. генерального директора Укрпошти Михайла Паньківа.