Суд заарештував затриманих в Україні французів, причетних до злочинів у ЄС

1 Вересня 2017, 14:01

За рішенням суду двоє громадян Франції, які були причетні до особливо тяжких економічних злочинів на території Європейського Союзу, перебувають під тимчасовим арештом терміном на 40 . Це під час зустрічі в п’ятницю голова СБУ Василь Грицак обговорив з першим радником, повіреним у справах Посольства Франції в Україні Крістофом Ле Ріголеру.

Як повідомляється, СБУ 15 серпня 2017 року отримала від французьких колег інформацію про можливе перебування в Україні злочинця засудженого в Франції до 7 років позбавлення волі за викрадення 200 млн євро в європейських компаній та банківських установ.        

За інформацією, уже на наступний день, правоохоронці змогли встановити місце перебування злочинця та 18 серпня затримати його разом зі спільником, який також перебував у міжнародному розшуку. За рішенням суду, зараз обидва затриманих перебувають під тимчасовим арештом терміном на 40 діб. Очікуються документи щодо екстрадиції, оформлені у відповідному порядку.

Під час зустрічі французький дипломат подякував співробітникам СБУ за успішну операцію по затриманню злочинців.

«Це дуже важлива справа для нас. Вражений тим, що вже через три дні після надходження нашого запиту, співробітники СБУ зуміли затримати злочинців. Тісне співробітництво між українською та французькою спецслужбами стало можливим завдяки високому рівню відносин між двома країнами», ‒ наголосив Ріголер.

Напередодні прокуратура затримала озброєну банду грузинів, яких підозрюють у вчиненні серії розбійних нападів на підприємців.