Суд заарештував затонулий катер “Іволга”

23 Жовтня 2015, 14:33

Київський районний суд Одеси наклав арешт на судно "Іволга", яке затонуло в Одеській області 17 жовтня. Про це повідомила прес-служба суду.

Як зазначається, від слідчого надійшло клопотання про накладення арешту на судно "Іволга".

Обґрунтовуючи своє клопотання, слідчий вказав, що близько 16:00 в смт Затока, (Білгород-Дністровський р-н Одеської обл.) 17 жовтня за 200-300 метрів від берега через перевантаження та погіршення погодних умов судно перевернула хвиля. В результаті 14 чол. загинули, 20 чол. доставлені в лікарню з тілесними ушкодженнями різного ступеня складності.

"Судно було розраховано на 20 пасажирів, проте капітан взяв на борт 33 відпочивальників і чотирьох членів екіпажу.""Іволга" не була забезпечена належною кількістю рятувальних жилетів, пасажирів не проінструктували з приводу правил безпеки", – наголошується в повідомленні суду.

У судовому засіданні власник судна – батько капітана залишив вирішення питання про накладення арешту на судно на розсуд судді.

Нагадаємо, 17 жовтня на Одещині перевернувся та затонув пасажирський катер. За попередніми даними, причиною аварії катера стало перевантаження судна. 17 людей загинули, 22 вдалося врятувати.

Капітана «Іволги», який врятувався, суд заарештував без можливості застави.