Суд заарештував виданого Росією екс-начальника київської ДАІ із заставою 5 млн грн

14 Квітня 2017, 18:41

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 5 млн грн колишньому начальнику ДАІ міста Києва Миколі Макаренку, який раніше був екстрадований з Росії. Про це повідомила прес-секретар прокуратури міста Києва Надія Максимець.

"За клопотанням столичної прокуратури екс-начальник ДАІ міста Києва Микола Макаренко, заарештований з можливістю внесення застави в сумі 5 млн грн. Такий запобіжний захід для колишнього чиновника сьогодні обрав Печерський райсуд столиці", – повідомила Максимець.

Нагадаємо, 7 квітня генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що російська сторона екстрадувала в Україну колишнього начальника київської ДАІ Миколу Макаренка, який перебував у міжнародному розшуку за корупційну діяльність.

Раніше Генеральна прокуратура оголосила в розшук трьох колишніх інспекторів Державної автоінспекції та колишнього начальника управління Державної автоінспекції Києва за підозрою в організації злочинної групи.

Як повідомлялося, колишнього начальника ДАІ Києва Миколу Макаренка, який перебував у міжнародному розшуку, затримали у вересні 2016 року в московському аеропорту "Домодєдово". За інформацією ЗМІ, він переховувався в Ялті, а потім приїхав у Москву і збирався кудись летіти.