Суд заарештував усю нерухомість на території резиденції Межигір’я – ЗМІ

8 Листопада 2016, 12:15

Суд наклав арешт на все нерухоме майно, яке знаходиться на території колишньої резиденції екс-президента Віктора Януковича Межигір'я (Нові Петрівці, Київська область). Про це повідомило джерело в Генпрокуратурі, передають Українські новини.

"На підставі судових рішень накладено арешт на все нерухоме майно, яке знаходиться на території Межигір'я, – сказав він.

За його словами, зараз тривають огляди рухомого майна, в тому числі зоопарку, на території Межигір'я, після завершення яких буде вирішено питання про арешт цього майна.

Нагадаємо, після втечі Віктора Януковича з України 22 лютого 2014 року його резиденцію відкрили для відвідувачів. Тим часом, сам Янукович заявив, що в Межигір'ї йому належить тільки будинок. У Межигір'ї представники самооборони та журналісти знайшли документи, які свідчать про порушення законодавства, підкуп суддів, ухиляння від сплати податків тощо. 

У 2016 році Генпрокуратура повідомила про підозру синові екс-президента Олександру Януковичу у причетності до заволодіння резиденцією Межигір’я.