Суд заарештував рахунок МАУ

25 Листопада 2014, 12:27

Господарський суд Києва наклав арешт на кошти на розрахунковому рахунку ПАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» у банку «Фінанси і кредит» і заборонив компанії відкривати нові поточні рахунки. Про це йдеться у постанові суду у справі № 910/25212/14 від 18 листопада.

«Накласти арешт на кошти на розрахунковому рахунку приватного акціонерного товариства «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» в АТ «Банк «Фінанси і кредит» і заборонити приватному акціонерному товариству «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» відкривати нові поточні рахунки", – зазначається у документі.

Таке рішення ухвалили з метою забезпечення позову першого заступника прокурора Києва на користь держави в особі Державної авіаційної служби про стягнення з МАУ 5,375 млн грн. Необхідність вживання таких заходів позивач обгрунтовує тим, що наразі МАУ не сплатила добровільно обов'язковий платіж зі зборів, отриманих при продажу перевезень на суму 5,375 млн грн.

Ухвала про забезпечення позову набула чинності з 18 листопада і може бути оскаржена у порядку, передбаченому Господарським процесуальним кодексом України.

Вважається, що "МАУ" контролює олігарх і очільник Дніпропетровської області Ігор Коломойський.