Суд заарештував начальника поліції охорони Будника

28 Серпня 2017, 14:09

Печерський райсуд Києва заарештував з правом застави підозрюваного в хабарництві начальника Департаменту поліції охорони Національної поліції Сергія Будника та посередника. Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 128 тис грн кожному був обраний у п'ятницю, 25 серпня.

За клопотанням Генеральної прокуратури України 25.08.2017 Печерським районним судом міста Києва начальнику Департаменту поліції охорони Національної поліції України та посереднику при одержанні неправомірної вигоди обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 128 тис грн кожному.

Нагадаємо, 22 серпня правоохоронці викрили на хабарі начальника Департаменту поліції охорони України генерала третього рангу Сергія Будника. Посадовець через посередника вимагав, крім офіційних платежів, понад 80 тис гривень щомісяця за надання послуг з фізичної охорони. Правоохоронця та посередника затримали під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 96 тис грн. 23 серпня Буднику повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара). Посередникові повідомили про підозру за ч. 5 ст. 27 (пособництво), ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) КК України.