Суд заарештував майже 900 гектарів землі в Бучі

9 Вересня 2016, 23:40

Печерський районний суд міста Києва наклав арешт на земельні ділянки площею 890 га в місті Буча, що унеможливить їх подальше відчуження. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Генеральною прокуратурою України продовжуються вживатись заходи щодо поновлення прав та законних інтересів мешканців м. Буча Київської області, а також держави при розслідування кримінального провадження за фактом незаконного вилучення земель лісового фонду та змін їх цільового призначення в межах Бучанської селищної ради площею 890 га, з подальшим незаконним переведенням вказаних земель до земель житлової та громадської забудови", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 21 липня стало відомо, що мер Ірпеня Київської області Володимир Карплюк покинув межі України, тоді як у мера міста Буча Анатолія Федорука пройшли обшуки у справі про розкрадання 900 га лісу. Згодом ГПУ заявила про одночасні обшуки  у цій сфері за десятком адрес. Правоохоронці підозрюють обох мерів у незаконній забудові лісів, їм загрожує щонайменше по шість років ув'язнення.