Суд заарештував майно і гроші дніпровського судді, підозрюваного в корупції

11 Жовтня 2016, 16:34

Солом’янський районний суд Києва заарештував нерухоме майно, грошові кошти та коштовності, вилучені під час обшуку в судді Жовтневого райсуду Дніпра, якого підозрюють у хабарництві. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

"Нерухоме майно, грошові кошти та коштовності, вилучені під час обшуку в судді Жовтневого райсуду Дніпра, заарештовано. Відповідне клопотання детективів НАБУ задовольнив Солом’янський райсуд Києва 11 жовтня", – йдеться у повідомленні.

При цьому зауважується, що цим же судом було обрано для судді запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 260 тис. грн, яку він вніс. 

"Водночас детективи НАБУ вилучили закордонний паспорт судді. Тож у законний спосіб суддя, якого підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст 369-2 ККУ ("Зловживання впливом"), покинути країну не може", – резюмують у НАБУ.

Нагадаємо, суддю Жовтневого районного суду м.Дніпра викрили 7 жовтня, він вимагав та отримав хабар в розмірі $10 тисяч, тобто понад 258 тисяч грн. 

​Під час обшуку у судді вдома знайшли 54 тисяч доларів, 13 тисяч євро і майже 138 тисяч гривень. 8 жовтня Солом’янський районний суд Києва обрав судді запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 260 тис грн.  Суддя вніс заставу і вийшов на волю. Прокуратура оскаржить цей запобіжний захід.