Суд заарештував майно фігуранта справи про розгін студентів на Майдані

8 Листопада 2016, 20:12

Апеляційний суд Києва наклав арешт на майно екс-начальника київської міліції Валерія Коряка, який є фігурантом у кримінальній справі про побиття студентів 30 листопада 2013 року та на цей час перебуває в розшуку.

Колегія Апеляційного суду Києва залишила в силі ухвалу Печерського районного суду про арешт зброї, що належить Коряку. Також суд задовольнив клопотання прокурора, наклавши арешт і на інше майно Коряка – колекцію годинників із дорогоцінних металів, готівкові кошти в сумі 40 тис. євро та 10 тис. доларів.

Читайте також: Під час обшуків у колишнього головного міліціонера Києва знайшли десятки тисяч доларів та євро

Крім того, арешт накладено й на дорогоцінні колекційні та рідкісні монети, що, як і зброя, були вилучені під час обшуку влітку цього року у квартирі колишньої дружини Коряка Олени Ширякової в Києві.

Суд не взяв до уваги аргументи колишньої дружини Коряка Ширякової про те, що все майно у квартирі належить їй, оскільки вони розлучилися ще до оголошення його в розшук.

Проте суд не визнав доказом розлучення реєстрацію Коряка у Сімферополі. Натомість він взяв до уваги аргументи прокуратури про те, що попри розлучення, всі вилучені коштовності і зброя належать саме Коряку, а не його колишній дружині.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура повідомила про підозру колишньому в. о. начальника Головного управління МВС України в місті Києві Валерію Коряку та його заступнику в організації штурму Майдану в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року. Одразу після розгону студентів 30 листопада 2013 року, Коряк проходив підозрюваним також у цій справі, однак був «амністований» ще за часів влади Віктора Януковича.