Суд заарештував чотирьох закарпатських прикордонників через незаконне вирубування лісу

16 Серпня 2016, 14:40

Генеральна прокуратура підтвердила, що військова прокуратура провела обшуки в приміщеннях Державної прикордонної служби України, Центру управління службою Чопського прикордонного загону та Західного регіонального управління ДПС України в рамках справи про незаконне вирубування дерев. Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Провадження відкрили за фактами співучасті військових службових осіб Державної прикордонної служби у чисельних незаконних рубках 7663 дерев цінних порід (ясень, дуб, бук) у прикордонній зоні України та їх подальшому збуті за кордон, чим спричинено шкоду державі на орієнтовну суму понад 19 млн грн.

У провадженні оголосили підозру за ч. 3 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби) КК України чотирьом офіцерам Чопського прикордонного загону та обрали їм запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави.

Додаткову інформацію повідомить генпрокурор Юрій Луценко на брифінгу в середу, 17 серпня.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що правоохоронці прийшли з обшуками в адміністрацію Державної прикордонної служби України, а також в Західне регіональне управління та Чопський прикордонний загін і вилучили документи в рамках кримінального провадження, пов'язаного з незаконною вирубкою лісу. Журналіст Роман Бочкала повідомив, що прикордонників Чопського загону запідозрили в незаконному вирубуванні та вивезенні з України дерев цінних порід на 19 млн грн.