Суд взяв під варту екс-прокурора Суса

13 Лютого 2018, 19:54

Солом'янський райсуд Києва ухвалив рішення про взяття під варту колишнього заступника керівника департаменту Генеральної прокуратури з особливо важливих справ у сфері економіки Дмитру Сусу. Про це йдеться в ухвалі суду, передає в вівторок, 13 лютого, Громадське

 

Зазначається, що Суса взяли під варту без можливості внесення застави.

 

Як повідомлялося 22 січня, у Києві Солом'янський райсуд ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу колишньому заступнику керівника департаменту Генеральної прокуратури з особливо важливих справ у сфері економіки Дмитру Сусу з домашнього арешту на заставу. 

 

Нагадаємо, 11 серпня 2017 року Апеляційний суд Києва залишив у силі рішенняСолом'янського районного суду, який обрав для колишнього слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури Дмитра Суса запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. 

 

Раніше суд наклав арешт на майно Суса.

 

Зазначимо, Дмитра Суса підозрюють у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем (ч.3 ст.191, ч.4 ст.191 Кримінального кодексу); а також декларуванні недостовірних даних (ст. 366-1 Кримінального кодексу). 25 липня його затримали в аеропорту "Бориспіль", і з 27 липня помістили під домашній арешт на два місяці.

 

Сус не працює в органах прокуратури з квітня 2017 року, коли його звільнили за систематичне порушення законів "Про запобігання корупції", "Про прокуратуру", правил прокурорської етики та дії, що ганьблять звання прокурора.