Суд визнав законною процедуру атестації працівників органів внутрішніх справ

30 Вересня 2016, 12:54

Окружний адміністративний суд Києва визнав законним наказ №1465, який регулює процедуру атестації працівників органів внутрішніх справ. Про це написала у Facebook голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

"Ми кілька місяців билися з профспілкою атестованих співробітників органів внутрішніх справ щодо законності наказу №1465, який регулює процедуру атестації. Профспілка хотіла визнати наказ незаконним і, відповідно, анулювати всі рішення атестаційних комісій. 28 вересня Окружний адміністративний суд визнав наказ законним", – написала вона.

Деканоїдзе анонсувала, що в понеділок, 3 вересня, будуть оголошені результати атестації по всій Україні.

Нагадаємо, 13 грудня під будівлю МВС прийшли колишні міліціонери з вимогою скасувати наказ про створення атестаційних комісій, які, за словами мітингувальників, сформовані з порушенням закону. Вони наголосили, що не проти реформи МВС, але виступають виключно за законну переатестацію. Очільник МВС Арсен Аваков заявив, що мітинг колишніх міліціонерів організували нечесні працівники відомства, яким невигідна переатестація. 14 грудня до Окружного адмінсуду Києва від екс-міліціонерів надійшов позов, яким оскаржується створення атестаційних комісій Національної поліції в столиці. 

Хатія Деканоідзе повідомляла що за результатами переатестації було звільнено 9% поліцейських. Процес переатестації працівників Національної поліції повністю завершився у вересні. За словами голови МВС Арсена Авакова, після переатестації очікується дефіцит поліцейських кадрів близько 15%.