Суд визнав незаконність приватизації «Феофанії»

16 Березня 2015, 13:35

Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов прокуратури Шевченківського району та визнав незаконним передачу у приватну власність приміщень Державного підприємства «Лікувально-профілактичний комплекс «Феофанія», що належать Національній академії наук України. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

«Установлено, що у 2010 році право власності на нежитлові приміщення лікувального закладу загальною площею майже 6000 кв.м. зареєстровано за фізичною особою на підставі рішення Ворошиловського районного суду міста Донецька, нібито ухваленого понад 10 років тому. Проте, прокуратурою встановлено, що районний суд міста Донецька зазначену справу ніколи не розглядав і рішення щодо приміщень столичного лікувального комплексу не ухвалював», – зазначає відомство.

У повідомленні сказано, що прокуратура Шевченківського району подала до суду позов із вимогою скасувати реєстрацію «Феофанії» за фізичною особою. Суд задовольнив позовні вимоги у повному обсязі. 

Як повідомлялося 1 грудня, у МВС незаконно приватизували 107 службових квартир вартістю 40 млн грн.

Також нагадаємо, міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус представив у Раді законопроект, який передбачає виключення 1251 підприємства зі списку заборонених до приватизації об'єктів.