Суд визнав недійсним виведення “Межигір’я” з держвласності

2 Серпня 2017, 10:28

Київський апеляційний господарський суд визнав недійсними договори, за якими урядова резиденція "Межигір'я" вибула у 2007 році з державної власності. Про це 2 серпня на своїй сторінці у Facebook повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Київський апеляційний господарський суд за поданням прокуратури Києва 1/08 прийняв рішення про визнання недійсними договорів, за якими урядова резиденція "Межигір'я" вибула у 2007 році з державної власності", – йдеться у повідомленні.

Очільник ГПУ також зазначив, що наступним кроком буде судове рішення про відповідальність Януковича, Ставицького та інших причетних до незаконної оборудки.

Як повідомлялось, Міністерство екології та природних ресурсів України ініціювало початок процедури повернення "Межигір’я" в державну власність.

Нагадаємо, після втечі Віктора Януковича з України 22 лютого його резиденцію відкрили для відвідувачів. Тим часом, сам Янукович заявив, що в "Межигір'ї" йому належить тільки будинок.

Водночас, у "Межигір'ї" представники самооборони та журналісти знайшли документи, які свідчать про порушення законодавства, підкуп суддів, ухиляння від сплати податків тощо.