Суд визначив розмір застави для Гужви

4 Серпня 2015, 19:33

Шевченківський райсуд Києва визнав колишнього головного редактора медіа-холдингу "Вєсті" Ігоря Гужву винним в ухиленні від сплати податків і призначив міру запобіжного заходу у вигляді внесення застави у розмірі понад 1 млн 35 тис. грн.

Також суд заборонив Гужві залишати місце проживання без відповідного дозволу суду або слідчого.

Як повідомлялося, Гужва 3 серпня повідомив, що слідство хоче встановити йому заставу в 17 млн грн.

Нагадаємо, 1 серпня Гужва повернувся в Україну і йому вручили підозру.

Раніше стало відомо, що Гужва оголошений в Україні в розшук за підозрою в ухиленні від сплати податків.

Нагадаємо, підрозділ податкової міліції Міністерства доходів і зборів спільно з Держфінмоніторингом України заблокував рахунки ТОВ «Вєсті Мас-Медіа» та директора зазначеного товариства Ігоря Гужви

Джерела у правоохоронних органах повідомили, що зазначені заходи здійснено в рамках кримінального провадження про вчинення правопорушень групою з юридичних та фізичних осіб за статтями Кримінального кодексу України ч.3 ст.212 «Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)», ч.2 ст.205 «Фіктивне підприємництво» та ч.3 ст.209 «Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом».

Згодом Податкова служба при обшуку в кабінеті Гужви знайшла 1,5 млн грн.

Як відомо, Гужва переконував, що запуск газети "Вєсті" та інших проектів фінансувався за рахунок позикових коштів, імена кредиторів він не розкривав. Учасники ж ринку неодноразово називали серед можливих інвесторів лідера громадського руху "Український вибір", екс-голову адміністрації президента Леоніда Кучми Віктора Медведчука. Гужва цю інформацію заперечував.