Суд виправдав екс-правоохоронців, яких звинувачували в перевезенні вибухівки з “ЛНР”

12 Грудня 2017, 12:58

У Харкові Жовтневий райсуд визнав двох екс-працівників міліції, які підозрювалися в незаконному перевезенні з так званої "ЛНР" понад 20 тротилових шашок, невинними. Відповідна ухвала від 4 грудня оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень.

За даними слідства, в червні 2014 року на блокпосту в Кремінському районі Луганської області бійці батальйону "Чернігів" затримали правоохоронців із окупованого терористами Рубіжного. У багажнику їхньої машини військові знайшли понад 20 тротилових шашок.

Під час судових засідань начальник дільничних Рубіжанського райвідділу і його підлеглі провину не визнали.

Суддя Микола Федюшин взяв до уваги "грубі порушення Кримінально-процесуального кодексу" – відсутність дозволу на обшук, різну кількість тротилових шашок у документах (22 або 28), а також брак доказів, що біля блокпоста велися бойові дії.

Згідно з ухвалою, рішення ще не набрало сили, можлива апеляція. 

Нагадаємо, у Луганській області працівники Служби безпеки України затримали мешканця Попасної, який був завербований "офіцером розвідки" бойовиків  "ЛНР". У ході обшуків у нього  виявили один кілограм тротилу, два детонатори та п’ять супутникових карт із нанесеними позиціями українських військових.