Суд виніс вирок одному з учасників штурму Харківської ОДА

31 Березня 2017, 11:00

Київський районний Харкова виніс обвинувальний вирок 28-річному харків'янину, учаснику масових заворушень, внаслідок яких сталося захоплення будівлі Харківської обласної державної адміністрації на початку квітня 2014 року. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області у п'ятницю, 31 березня.

"Чоловіка засуджено до 5 років позбавлення волі", – повідомив начальник відділу прокуратури області Ігор Чуб.

Зазначається, що зловмисник тривалий час перебував у розшуку. Після того, як чоловік вийшов під заставу у травні 2014 року – почав переховуватися від органів слідства. Його оголосили у розшук. Затримали злочинця у квітні 2015 року у Московському районі м. Харкова. Наразі він перебуває під вартою.

Як повідомлялося, ввечері 6 квітня 2014 року перед будівлею Харківської ОДА відбулися мітинги, які переросли у масові заворушення. Тоді  проросійські активісти захопили будівлю облдержадміністрації. Звільнили адміністративну споруду та затримали зловмисників спецпідрозділи МВС України.

Раніше Дзержинський районний суд Харкова виніс вирок щодо двох харків'ян, які влітку 2014 року здійснили в місті два теракти.