Суд відпустив “злодія в законі” під мільйон гривень застави

27 Грудня 2013, 12:51

Його затримали в Запоріжжі працівники УБОЗу. Під час санкціонованого особистого обшуку у "коронованого злодія" вилучили споряджений патронами пістолет ТТ зі стертими серійними номерами. Зброю вже відправили на експертизу. Також у чоловіка знайшли порошкоподібну речовину, яка імовірно є наркотичною, що теж мають встановити експерти.

"У ході досудового розслідування при вирішенні питання про обрання запобіжного заходу, суд прийняв рішення відпустити "коронованого злочинця" під заставу в розмірі 970 тис. грн", – наголошується в повідомленні.

Разом з тим, зібравши всі докази протиправної діяльності "злодія в законі", правоохоронці направили справу з обвинувальним актом на розгляд суду.

"Зараз воно розглядається в Київському районному суді м. Сімферополя, а "Принц", сплативши кругленьку суму застави, повернувся на свободу", – додали в прес-службі.

За даними УБОЗ, "коронований" в 1990 році "Принц" неодноразово відбував покарання за скоєння тяжких злочинів на території Грузії та Російської Федерації. Притягувався до кримінальної відповідальності і на Україні за незаконний оборот наркотиків.

Після звільнення з місць позбавлення волі він знову потрапив у поле зору правоохоронців. Так, влітку 2013-го року в автомобілі, на якому їздив "Принц", знайшли бейсбольну биту, обріз мисливської рушниці, пістолет з патронами і кокаїн. За даними фактами відкрито кримінальне провадження, яке зараз розглядається в Київському районному суді Сімферополя.

Нагадаємо, 21 жовтня кримінального авторитета Євгена Анісімова, відомого під прізвиськом "Анисим", разом з охоронцем  затримали в аеропорту "Бориспіль"

22 жовтня районний суд Запоріжжя обрав для Євгена Анісімова запобіжний захід у вигляді двох місяців утримання під вартою.