Суд відпустив з-під домашнього арешту колишнього «міністра» окупованого Криму

31 Жовтня 2019, 19:08

Дніпровський районний суд Києва звільнив з-під домашнього арешту колишнього так званого міністра охорони здоров’я окупованого Криму Петра Михальчевського. Про це у четвер, 31 жовтня, повідомила прес-секретар прокуратури АРК Катерина Діденко у Крим.Реалії.

 

Михальчевському змінили запобіжний захід на особисте зобов’язання.

 

Зазначається, що захист екс-чиновника підтверджує цю інформацію.

 

Як відомо, Петро Михальчевський обіймав посаду міністра охорони здоров'я Криму з 27 лютого по 10 червня 2014 року в підконтрольному Росії уряді. Згодом окупаційна влада звинуватила його в участі у корупційних схемах, після чого Михальчевський написав заяву про відставку за власним бажанням.

 

Михальчевському інкримінується ст. 110 (посягання на територіальну цілісність) і ст. 111 (державна зрада) ККУ. Сам Михальчевський визнає, що працював міністром охорони здоров'я, але не вважає це держзрадою. Він обґрунтовує це тим, що його обирала на пост Верховна Рада АРК відповідно до законодавства України.

 

Михальчевський перебував під вартою з 8 січня 2018 року: спочатку в СІЗО Херсона, потім у київському ізоляторі.

 

У червні 2018 року розслідування у справі так званого «міністра» було завершено.

 

9 липня 2019 року суд перевів Михальчевського під домашній арешт.

 

Нагадаємо, 25 жовтня 2019 року Шевченківський районний суд Києва відпустив під особисте зобов’язання обвинуваченого у справі штурму Майдану екс-начальнику управління СБУ в Києві та Київській області Олександра Щеголєва.