Суд відпустив Корбана під домашній арешт

15 Березня 2016, 17:55

Дніпровський районний суд Києва звільнив колишнього голову політради партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Геннадія Корбана під домашній арешт. Про це повідомляє прес-секретар партії Євгенія Кравчук.

 

Gennady Korban скоро буде вдома! Дніпровський райсуд Києва задовольнив клопотання захисту політика про зміну йому запобі…

Опубликовано Yevheniya Kravchuk 15 марта 2016 г.

Термін домашнього арешту суддя визначила у два місяці, до 31 грудня 2015 року.

Між тим адвокат Корбана Оксана Томчук повідомила, що захист подаватиме апеляцію на це рішення. Також вона зауважила, що лідер "УКРОПу" перебуватиме під домашнім арештом цілодобово у своїй домівці в Дніпропетровську.

Як повідомлялося, 15 березня Апеляційний суд Києва залишив у силі рішення Дніпровського районного суду Києва про продовження Корбану терміну утримання під вартою до 15 квітня.

28 грудня суд обрав Корбану запобіжний захід – утримання під вартою протягом 60 днів. Корбану інкримінують створення організованого злочинного угрупування, викрадення в Дніпропетровську держслужбовця і викрадення невідомого транспортного засобу. Спочатку суд не зміг обрати затриманому запобіжний захід, однак одразу після звільнення Корбана повторно затримали за підозрою у втручанні до процесу виборів.

У лютому Дніпровський районний суд Києва продовжив термін утримання під вартою члена політради партії УКРОП Геннадія Корбана до 15 квітня 2016 року.