Суд відпустив екс-керівника ДУС під заставу 6,4 млн грн

3 Березня 2017, 16:38

Печерський райсуд Києва призначив заставу для екс-глави Державного управління справами Ігоря Тарасюка в розмірі 6 мільйонів 400 тисяч гривень. Про це написала у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Таке рішення оголосила суддя Тетяна Остапчук.

Як зазначається, Тарасюк здав закордонні паспорти, на нього надягли електронний браслет, а також він має повідомляти прокуратуру про зміну місця проживання. Така ухвала суду діятиме до 1 травня 2017 року.

"Наразі І.Тарасюк самостійно покинув приміщення суду", – написала Сарган.

Як повідомлялося, колишньому керівнику Державного управління справами Ігорю Тарасюку повідомили про підозру у кримінальному провадженні за фактами створення і діяльності злочинної організації та заволодінням у її складі державним майном – комплексом відпочинку “Пуща-Водиця” урочища “Межигір’я”. При обшуку в нього вилучили 1 млн грн.

Щодо інших підозрюваних осіб у цьому кримінальному провадженні, які переховуються від органу досудового розслідування, а саме Віктора Януковича, Олександра Януковича, Едуарда Ставицького та Павла Литовченка, Генеральною прокуратурою України внесені клопотання до Печерського районного суду м. Києва про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування.