“Всі, хто з’явився, отримали штраф на суму 85 грн. Ті, хто не прибув на засідання, зокрема, хлопець, якого вночі відвезли з райвідділку міліції до лікарні, а згодом відпустили додому з діагнозом “забій м'яких тканин голови”, – по 107 грн. штрафу”, – сказав Бондаренко.
У той же час Шевченківський районний суд закрив справу, порушену проти двох активістів Ігоря Галактіонова та Ігоря Гаркавенка у зв’язку з відсутністю складу правопорушень.
“Незважаючи на те, що судді бачили, що у даних матеріалах справи немає складу правопорушення, тільки двох активістів вдалося визнати невинними. Швидше за все, ми мали справу з ознаками замовлення з боку міліції. Міліціонери вночі у райвідділку попереджали активістів про те, що вони отримають максимально можливе покарання – 15 днів утримання під вартою», – заявив юрист, вказавши, що завдяки розголосу вдалося уникнути затримання активістів.
Як відомо, 19 липня на Майдані Незалежності у Києві учасник врадіївської ходи продовжили мітингувати проти свавілля міліції.
У ніч на 19 липня спецпідрозіл "Беркут" розігнав мітинг на Майдані Незалежності. Під час розгону мітингу міліція затримала 9 учасників акції, один із учасників протесту потрапив до лікарні. Під час тисняви також постраждали журналісти "5 каналу".
Напередодні учасники мітингу проти свавілля міліції встановили намети на Майдані Незалежності в Києві й оголосили про початок безстрокової акції протесту. Активісти заявили, що мають намір залишатися на Майдані поки не будуть виконані їхні вимоги – відставка міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та покарання міліціонерів, які вчинили злочини проти учасників акції або членів їх сімей.
Читайте також: Справа "врадіївських ґвалтівників" стала детектором брехні для МВС і прокуратури