Суд відмовився звільнити Маркова з-під варти

29 Січня 2014, 12:14

"У задоволенні клопотання… відмовити", – заявила Бортницька.

Таким чином, суд не задовольнив клопотання адвоката Валерія Манушина про зміну Маркову запобіжного заходу на особисті зобов'язання у зв'язку з тим, що досудове слідство у справі Маркова завершено, матеріали передані в суд.

Суд, вивчивши матеріали клопотання, прийшов до висновку, що закінчення досудового слідства не може бути причиною зміни запобіжного заходу обвинуваченому в рамках даного кримінального провадження.

Нагадаємо, позбавленого мандата народного депутата Ігоря Маркова затримали 22 жовтня під час допиту в Одеському обласному управлінні внутрішніх справ. Йому вручили повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 ККУ – хуліганство.  Маркову  інкримінують організацію і  побиття учасників пікету біля Одеської обласної адміністрації проти встановлення у місті пам'ятника Єкатерині ІІ в 2007 році.  

Уніч проти 23 жовтня Маркова доправили до Києва. Печерський райсуд Києва обрав для Маркова запобіжний захід у вигляді арешту. 

Згодом соратників та брата Маркова оголосили в розшук. У середині січня 2014 року стало відомо, що брата Маркова затримали у Москві. 

Позначки: