Суд відмовився зняти арешт із нерухомості брата Арбузова

8 Серпня 2016, 14:28

Апеляційний суд Києва визнав законним та залишив у силі арешт квартири, 2 житлових будинків, 2 земельних ділянок та 3 нежитлових приміщень брата колишнього першого віце-прем'єра, екс-глави Національного банку Сергія Арбузова. Про це йдеться в ухвалі Апеляційного суду від 26 липня, текст якого мають "Українські новини".

Згідно з ним, 15 лютого Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури і заарештував нерухомість брата Арбузова на правах приватної власності.

Зазначається, що було заарештовано земельну ділянку площею 0,2 га, житловий будинок площею 313,3 кв. м, земельну ділянку площею 0,14 га, двокімнатну квартиру площею 45 кв. м, підвальне приміщення площею 124,8 кв. м, нежитлове вбудоване приміщення площею 396,4 кв. м, житловий будинок з надвірними будівлями загальною площею 272,5 кв. м і вбудоване приміщення площею 91,4 кв. м на 1-му поверсі житлового будинку.

Захист, у свою чергу, заявив, що розгляд клопотання в суді відбувався без виклику сторін, а також підкреслив, що брат Арбузова не має відношення до інкримінованих екс-першому віце-прем'єру злочинів.

Генпрокуратура, у свою чергу, повідомила, що Арбузов підозрюється в розтраті 220 млн гривень на посаді голови НБУ при створенні телеканалу "Банківське телебачення" (БТБ).

Генпрокуратура підкреслила, що майно родичів Арбузова може бути конфісковане у разі визнання судом його провини.

Апеляційний суд визнав законним арешт майна брата підозрюваного і залишив його в силі.

Старшим братом Арбузова є один із засновників фірми "Технолоджі груп" Вадим Багола.

Нагадаємо, в лютому ГПУ розпочала досудове розслідування щодо Арбузова.