Суд відмовився визнати недійсним підсумковий протокол «проблемної» ОВК №132

Акценти
4 Листопада 2012, 17:21

Сьогодні вранці на засіданні Миколаївського окружного адміністративного суду було розглянуто клопотання представника кандидата А.Корнацького з вимогою заборонити ЦВК розглядати протоколи 132-го округу до розгляду питання в Миколаївському окружному адміністративному суді. Це клопотання було відхилено одразу.

Потім було розглянуто позов про визнання недійсним підсумкового протоколу ОВК № 132. Позивачеві також було відмовлено.

Лакезіна повідомила, що через два дні після ухвалення рішення судом можна буде направити апеляцію на це рішення, що обов'язково буде зроблено представниками Корнацького.

«Особисто моє припущення: ми починаємо судові розгляди з найнижчих інстанцій, щоб, пройшовши всі сходи правосуддя в Україні, можна було звернутися до Європейського суду з прав людини, – підкреслила Лакезіна.

Керівник виборчого штабу Корнацького Ігор Пилипчук сьогоднішнє рішення суду прокоментував так: «Це абсолютно адекватне рішення серед всіх подібних судових рішень по всій Україні. Те, що суд відхилив наш позов, нас цілком влаштовує, ми добилися того, чого хотіли: суд своїм рішенням підтвердив легітимність виборчих документів з округу № 132, їх правильність і відповідність. Також суд розмежував компетенції суду і ЦВК і акцентував на тому, що перерахунок голосів – виключно компетенція ЦВК, а не будь-якого суду».

Нагадаємо, 3 листопада Центральна виборча комісія прийняла для подальшого опрацювання протокол окружної виборчої комісії № 132 – Первомайськ, Миколаївська область, про результати голосування на парламентських виборах.

89