Суд відмовився випустити з-під домашнього арешту кримського депутата-зрадника

3 Серпня 2016, 23:48

Дніпровський районний суд Києва відмовив колишньому депутату Верховної Ради Криму Василю Ганишу у клопотанні про зняття запобіжного заходу. Про це інформують ЗМІ.

Ганиш мотивував необхідність зняття запобіжного заходу потребою побачитись з хворою мамою, яка мешкає в Івано-Франківській області.

Відмову суд пояснив важкістю кримінальної статті, за якою Василю Ганишу висунуто обвинувачення. Обвинувачення було висунуто за частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України.

Також на засіданні суду було допитано останнього свідка обвинувачення – кореспондента телеканалу ATR Шевкета Наматуллаєва. Він був присутнім на засіданні «державної ради Криму», на якому було затверджено «конституцію» самопроголошеної республіки. Сюжет кореспондентів ATR, що свідчить про присутність Василя Ганиша на тому засіданні, направлено на експертизу. В зв’язку з цим в засіданні суду оголошено перерву до 5 вересня 2016 року.

Нагадаємо, 14 січня суд звільнив Ганиша із СІЗО і відправив під домашній арешт.

Як відомо, 28 квітня Служба безпеки України затримала Ганиша в Херсонській області. Його підозрюють у державній зраді. Печерський районний суд Києва 29 квітня обрав йому запобіжний захід, взявши під варту.

Зауважимо, в серпні 2013 року Василя Ганиша, тоді заступника мера Феодосії, затримали при отриманні хабара в розмірі 20 тис. грн.

Василь Ганиш – член колишньої Партії Регіонів, нібито підтримав 27 лютого 2014 року так званий "референдум про приєднання до РФ", брав участь у голосуванні за «конституцію республіки Крим», а п подальшому брав участь у виборах «міської ради» окупованої Феодосії. Сам фігурант звинувачення відкидає.