Суд відмовився відсторонити від посади главу Держаудитслужби

1 Березня 2018, 17:34

У Києві Апеляційний суд залишив на посаді керівника Державної аудиторської служби Лідію Гаврилову. Відповідне рішення в четвер, 1 березня, оголосив суддя Віктор Глиняний.

 

"Апеляцію прокурора САП задовольнити частково. Ухвалу слідчого судді Солом'янського райсуду від 29 січня, якою відмовлено у задоволенні клопотання про відсторонення Гаврилової від посади голови Державної аудиторської служби, скасувати. Постановити нову ухвалу, якою клопотання про відсторонення Гаврилової від посади голови Держаудитслужби залишити без задоволення. Ухвала змінюється у мотивувальній частині", – наголосив суддя.

 

Зазначається, що повний текст ухвали буде оголошено 6 березня.

 

Так, суд залишив рішення суду першої інстанції про відмову відсторонити Гаврилову від посади у силі, але змінив мотивувальній частину цього рішення.

 

Нагадаємо, 21 лютого Солом'янський районний суд Києва наклав арешт на все майно голови Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової. 

 

30 січня Солом'янський районний суд Києва відмовився задовольнити клопотання прокуратури та відсторонити від посади главу Державної аудиторської служби Лідію Гаврилову, яку підозрюють у незаконному збагаченні і декларуванні недостовірної інформації. Водночас прокурори САП заявили, що подаватимуть апеляцію на відповідне рішення суду.

 

25 січня Солом'янський районний суд Києва обрав Гавриловій запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання на 60 діб.

 

Як повідомлялось, 23 січня детективи Національного антикорупційного бюро оголосилипро підозру главі Державної аудиторської служби Лідії Гавриловій, якій   інкримінують декларування недостовірної інформації та незаконне збагачення в розмірі близько 10 млн.