Суд відмовився відпустити під заставу одного з “дніпропетровських терористів”

Акценти
28 Листопада 2012, 14:45

«Підсудний Рева звинувачується в особливо тяжкому злочині, тому клопотання змінити тримання під вартою на заставу судом не задовольняється», – заявила суддя Вікторія Ігнатенко.

Нагадаємо, раніше адвокати Дмитра Реви, який звинувачується в пособництві тероризму  за ч.5 ст. 27 і ч.2 ст. 258 Кримінально-процесуального кодексу України (передбачають від 7 до 12 років позбавлення волі), попросили, щоб їх підзахисному було змінено запобіжний захід, і щоб справу було закрито, оскільки немає матеріалів справи і немає документальних доказів його провини.

27 квітня вдень у Дніпропетровську протягом години сталося чотири вибухи, внаслідок яких постраждала 31 людина, , у тому числі 10 підлітків.

31 травня  – 1 червня правоохоронці затримали чотирьох підозрюваних в організації вибухів у Дніпропетровську.

Згодом стало відомо, що СБУ підозрює затриманих у скоєнні ще трьох терактів в 2011 році:  у Харкові 13 жовтня, Запоріжжі 21 жовтня  й Дніпропетровську 16 листопада . Згідно з версією слідства, ідеологом і організатором цієї схеми був викладач Дніпропетровського університету Віктор Сукачов, який нібито керувався фінансовими мотивами.

У серпні СБУ завершила розслідування кримінальної справи про терористичні акти в Дніпропетровську, Харкові й Запоріжжі.

90