Суд відмовився перенести розгляд апеляції Тимошенко

1 Грудня 2011, 13:31

Суддя зазначила, що на сьогодні немає підстав, які робили б неможливим продовження попереднього розгляду апеляції на вирок Тимошенко.

Відповідно до рішення суду, Кримінально-процесуальний кодекс передбачає обов'язкову присутність на попередньому розгляді справи в апеляційному суді лише судді та прокурора, а участь інших учасників процесу не обов'язкова.

Як відомо, захисник Тимошенко Юрій Сухов заявив відповідне клопотання про припинення провадження в справі після того як суддя-доповідач поставила на обговорення питання про можливість проведення в четвер попереднього засідання за апеляцією у відсутності Тимошенко. 

"Суд оголосив повідомлення і заяву Тимошенко про те, що вона не може взяти участь у попередньому розгляді справи у зв'язку із хворобою відповідно до частини 4 статті 357 (Кримінально-процесуального кодексу) і суд має ухвалити рішення щодо припинення провадження в справі… у зв'язку з тяжким захворюванням особи, що перешкоджає провадженню в справі", – сказав він.

Нагадаємо, раніше суддя Апеляційного суду Києва Олена Сітайло відмовилася прийняти заявлений їй відвід. Сітайло заявила, що підстав для відводу судді на сьогодні немає і що суддя-доповідач у цій справі була визначена без порушень закону.

Як відомо, Тимошенко не присутня під час судового засідання, у зв'язку з тяжким станом здоров'я, а також з урахуванням того, що на попередньому засіданні її присутність необов'язкова.

29 листопада Державна пенітенціарна служба повідомила, що Тимошенко переведено до однієї з камер медико-санітарної частини Київського СІЗО для проходження призначеного курсу лікування.