Суд відмовив Засусі у позові проти Яценюка

10 Квітня 2013, 14:50

Згідно з повідомленням, суд визнав, що інформація, яка містилася у клопотанні Арсенія Яценюка, не може вважатися негативною і не є недостовірною, оскільки до клопотання було додано копію заяви Тетяни Засухи щодо отримання кредиту. Заява була підписана самою Засухою, і на документі містилася резолюція працівника банку – «В роботу».

«Більше того, ані позивач, ані банк не заперечують даного факту», – йдеться в рішенні суду.

«При поданні клопотання Арсеній Яценюк не поширював недостовірну негативну інформацію про позивача, яка порочить її честь чи ділову репутацію. Навпаки, він в установленому законом порядку звертався до компетентних органів з метою перевірки відомостей щодо потенційно неправомірних дій Засухи Т.В», – наводить прес-служба рішення суду.

Нагадаємо, на початку листопада 2012 року ВО «Батьківщина» звернулася до Київського окружного адміністративного суду з позовом щодо протиправних дій окружної виборчої комісії №94, яка визнала переможцем на окрузі кандидата від Партії регіонів Тетяну Засуху.

Як представник позивача Арсеній Яценюк подав клопотання про винесення окремої ухвали та направлення до прокуратури інформації про те, що Засуха отримала в «Укргазбанку» кредит на суму близько мільйона: «Дані кошти, вірогідно, могли бути відправлені на підкуп членів окружних виборчих комісій і безпосередньо голови виборчої комісії Мартинюка», – наголосив він.

Тетяна Засуха подала до суду щодо розповсюдження нібито недостовірної інформації.