Суд відмовив у відводі судді в справі Крисіна

16 Серпня 2018, 16:16

У Києві Дарницький райсуд не задовольнив заяву сторони обвинувачення про відвід судді Ольги Просаловой у кримінальному провадженні проти керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна, якого звинуватили у причетності до вбивства журналіста газети "Вєсті" В'ячеслава Веремія. Про це в четвер, 16 серпня, заявила суддя в залі суду.

 

"Суд прийняв у заяві про відвід судді Ольги Просаловой відмовити. Повний текст ухвали буде оголошено 21 серпня", – заявила вона.

 

Як повідомлялося, 6 серпня Дарницький районний суд Києва не задовольнив заяву про самовідвід судді Ольги Просалової, яка є головуючою суддею у кримінальному провадженні проти керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна,

 

Нагадаємо, 26 липня Донський повідомив, що суд задовольнив заяву адвоката Євгена Солодко про відвід судді Любові Леонтюк у кримінальному провадження проти Крисіна.

 

13 червня Апеляційний суд Києва  частково задовольнив апеляцію прокурорів та представників потерпілих на рішення Шевченківського райсуду про умовний термін покарання для керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна, якого звинуватили в причетності до вбивства журналіста газети "Вєсті" В'ячеслава Веремія. 

 

Так, 29 березня Дарницький райсуд  обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб без внесення застави Крисіну.

 

15 березня Дарницький районний суд міста Києва дав дозвіл на примусовий привід Крисіна.

 

Як повідомлялося, у ніч на 19 лютого 2014 року на розі вулиць Володимирської та Великої Житомирської в центрі Києва "тітушки" вбили журналіста Веремія. Спочатку його сильно побили, а потім вистрілили в спину.

 

18 вересня 2015 року начальник управління спецрозслідувань Головного слідчого управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомив, що вбивцею Веремія є людина на ім'я Джалал Алієв. За неофіційною інформацією, вбивця воював на боці бойовиків «ДНР» і був убитий у Горлівці в липні 2015 року.

 

22 грудня 2017 року "тітушці" Крисіну, який добивав битою пораненого журналіста, суддя Шевченківського райсуду Києва Олег Линник виніс вирок у вигляді 4 років позбавлення волі з відстрочкою покарання терміном на два роки. Таким чином, якщо протягом двох років Крисін не вчинить кримінальних злочинів, він буде звільнений від відбування покарання в місцях позбавлення волі.