Суд відмовив екс-голові правління банку “Михайлівській” у зміні запобіжного заходу

16 Вересня 2016, 17:54

Шевченківський райсуд міста Києва відмовив колишньому голові правління ПАТ "Банк Михайлівській" у зміні запобіжного заходу. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"За принципової позиції столичної прокуратури Шевченківський райсуд міста Києва відмовив колишньому голові правління ПАТ «Банк Михайлівській» у зміні запобіжного заходу", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що суд визнав відповідне клопотання безпідставним та відмовив у його задоволенні.

"Таке рішення суд оголосив сьогодні, за результатом розгляду клопотання адвокатів підозрюваного, які просили змінити своєму підзахисному запобіжний захід з тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 137,8 млн гривень на особисте зобов’язання", – повідомили у ГПУ.

Нагадаємо, 23 травня банк віднесли до категорії неплатоспроможних. Із 13 липня Фонд гарантування розпочав ліквідацію банку «Михайлівській», процедура триватиме до 12 червня 2018 року.

Також НБУ звинуватив керівництво банку «Михайлівський» в організованій злочинності.

13 серпня Шевченківський районний суд. Києва заарештував на два місяці голову правління ВАТ "Банк Михайлівський" з альтернативою внесення застави в розмірі 137,8 млн гривень.